Tetris svorio. Greitas užsakymas

TETRIS-2 AP2 ANTRACITE

TETRIS-2 AP2 ANTRACITE

Jie vis daugiau darbų atlieka už žmones ir, neabejojama, ateityje visiškai įsilies į kasdienį gyvenimą. Jau dabar jų konstravimu noriai domisi ne tik profesionalūs inžinieriai, bet ir studentai. Štai praėjusių metų pabaigoje Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto KTU PTVF studentas Giedrius Liaučys dalyvavo pasaulinio lygio sumo robotų varžybose Japonijoje ir pateko tarp geriausiųjų pasaulyje.

Po tarptautinio lygio robotų varžybų, kuriose dalyvavo 92 dalyviai iš viso pasaulio, Giedrius gali vadintis vienu iš geriausių sumo robotų kovotojų pasaulyje — 3 kg robotų kategorijoje jis pateko tarp os geriausiųjų.

  1. Svorio metimo ir silpnumo priežastys
  2. Mokslininkai teigia, kad žaidimas siūlo vizualinę stimuliaciją, kuri pagerina žmogaus valią.
  3. Sieninis šviestuvas TETRIS-1 AP1 NERO
  4. Tinginių dietos: norite sulieknėti?
  5. Tyrimai parodė, kad reguliariai žaidžiant šį, palyginus su šiandieniniais įmantriais vaizdo žaidimais, gana paprastą žaidimą, gerėja mąstymas.
  6. Atpalaiduojančios emocijas ir numetus svorį

Konstruotojus riboja svoris ir roboto matmenys, taip pat yra daugybė kitų saugumo reikalavimų, pavyzdžiui, turi būti ne senesnės kaip 2 metų baterijos bei įdiegti saugikliai, kurie neleistų robotui užsiliepsnoti. Giedrius varžyboms ruošėsi nuo metų pavasario.

"Tetris" gali skatinti protines galias

Jis atskleidžia, kad sumo robotų konstravimas prasideda nuo pagrindinių detalių sukomponavimo reikiamo dydžio dėžutėje. Asmeninio archyvo nuotr. Konstruojant robotą Giedriui ypatingų tetris svorio neiškilo.

Pasak studento, pagrindiniai 3 kg sumo robotų konstravimo sunkumai susiję su reikiamų detalių gavimu-gaminimu ir surinkimu, kadangi detales reikia užsakinėti iš viso pasaulio.

tetris svorio

Nepasilikus pakankamai laiko jų pristatymui — nepavyksta įgyvendinti visų sumanymų. Giedrius džiaugiasi, kad ruošiantis varžyboms galėjo ramiai įsitraukti į darbus, kadangi finansavimą užtikrino Panevėžio miesto savivaldybės ir KTU skirta parama — ji suteikė galimybę užsakyti reikalingas detales, leidusias sukurti geriausią įmanomą robotą. Sužavėjo japoniškų robotų varžybų tvarka Giedrius tikina, kad Japonijoje organizuojamos varžybos savo kultūra skiriasi nuo vykstančių Europoje.

tetris svorio

Robotų konstruotojai turi pereiti labai rimtą patikrą, kur tikrinamas ne tik roboto dydis ir svoris, bet apžiūrimos ir visos apsaugos, tikrinama baterijos pagaminimo data, serijos numeris, įdėtos apsaugos roboto sugedimo atveju.

Pasak jo, buvo nemažai robotų, kurie neatitiko techninių reikalavimų, ir jiems nebuvo leista startuoti. Tetris svorio kovas stebėjo bent 4 teisėjai, kurie akylai sekė, ar dalyviai laikosi taisyklių.

Čia buvo vertinamas kiekvienas judesys: ar robotas laiku padedamas ant arenos, ar dalyvis neprisilietė prie pakylos, ar robotas iki prasidedant kovai nepažeidė arenos paviršiaus ir pan.

tetris svorio

Po pietų atėjo laikas ir tarptautiniams sumo robotų varžybų dalyviams — tetris svorio dėl geriausiųjų vardo kovojo su Japonijos vidaus finalinio turnyro nugalėtojais. Turnyras vyko eliminavimo kovų principu. Šis principas, pasak KTU studento, sudėtingas tuo, kad kovotojai neturi galimybės susirungti su visais dalyvaujančiais robotais, bet burtų keliu gauna pirmuosius priešininkus, kuriuos nugalėję turnyrine lentele keliauja aukštyn.

Populiariausiais jos elementais tituluojami lauko suolai įkurdinami prie namų, sode, šalia gatvių, parkuose ir kitose vietose, kur galima atsisėsti, pailsėti, bendrauti. Ilgainiui jie tampa neatskiriama tos erdvės dalimi, nes suteikia jai ne tik estetiškumo, bet ir praktiškumo. Betoniniai suoliukai išsiskiria masyvumu, originaliomis formomis, jie lengvai derinami su kitais mažosios architektūros elementais, pavyzdžiui, betoninėmis tetris svorio, betoniniais gėlių vazonais, bet ne mažiau puikiai atrodo ir vieni. Betoniniai lauko suoliukai Betoninių suoliukų spektras labai platus: suolai vien iš betono, betoniniai suoliukai, apimantys ir metalo ar medžio elementus, betoninės suoliuko kojos, kai pagrindas yra iš medinių lentelių ar metalinis. Betono ir metalo tandemas yra tobulas moderniems sprendimams, mat juose susijungia dvi šaltos medžiagos.

Lietuviui nepasisekė, nes jo priešininku tapo vienas iš varžybų nugalėtojų — jei kovos rezultatas būtų buvęs kitoks, Japonijoje Giedrius greičiausiai būtų užėmęs aukštesnę poziciją. Iš Japonijos grįžo su naujomis idėjomis Nepaisant varžybų baigties, Giedrius džiaugiasi savo pasiekimu ir tuo, ko išmoko iš varžovų. Jo teigimu, labai dažnai robotų kūrėjai yra spontaniški ir savo kūrinius tobulina netgi varžybų vietoje.

Žaidimų žanrai Populiariausias visų laikų kompiuterinis žaidimas Šiandien pasaulyje yra sukurta nesuskaičiuojama galybė kompiuterinių žaidimų.

Tuo tarpu japonai atvyksta visiškai paruošę namų darbus, nes varžybų sąlygos ir jose naudojamas inventorius jiems yra pažįstamas. Pasak jo, sumo robotų varžybose galioja dėsnis, kad dailiausi — mažiausiai stiprūs. Tuo tarpu japonų robotai nėra dailūs.

Liaučys atskleidžia, kad sulūžus robotui, taisymui nėra laiko, nes kovos vyksta itin greitai. Iš Japonijos Giedrius grįžo įkvėptas, todėl stengsis nuvykti ir į kitas sumo robotų varžybas Japonijoje bei nugalėti dar daugiau dalyvių. Todėl dabar pagrindinis Giedriaus tikslas — dalyvauti varžybose, kuriose, kaip ir pernai, būtų galima laimėti kelialapį, leisiantį dalyvauti varžybose Japonijoje. Ši informacija yra portalo KaunoZinios. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.

Parašykite mums adresu info kaunozinios.

tetris svorio

Svarbi informacija