Lieknėjimo rimai.

lieknėjimo rimai

Sekite karščiausias naujienas iš pramogų pasaulio Facebook ir Instagram! Antonovo gyvybė užgeso Šiaulių miesto ligoninėje. Praėjus keletui dienų po skaudžios netekties Rima sako su viskuo jau susitaikiusi. Šiandien ją itin palaiko du artimi šeimos draugai, judviejų su Vidu ir lieknėjimo rimai vyresnėliai vaikai iš pirmosios santuokos. Šeimai padeda ir Pakiršinio kaimo bendruomenė bei Baisogalos mokyklos mokytojai.

Rima atvirai sako, jog neurologiniai sutrikimai, sukeliantys svorio metimą yra moralinis palaikymas ir palaikantys žodžiai, o piniginės paramos šeimai nereikia.

Su viskuo moteris pasiryžusi susitvarkyti pati, tačiau šiltas žodis visuomet gydo. Apie vyro išėjimą žinojau jau anksčiau. Apie tai, kas laukia, įspėjo ir gydytojai. Esu be galo dėkinga medikams, kurie man, kaip paprastam žmogui, viską paaiškino ir nieko neslėpė. Jie pasakė, kas vyksta ir kodėl, kas neišvengiama. Susiję straipsniai Rima Antonovienė namuose išgyveno košmarą: pablogėjus vyro sveikatai prireikė skubios medikų pagalbos   Prieš tris savaites išgyvenau tikrąjį gedulą ir kentėjau.

lieknėjimo rimai

Galima sakyti, tada išgyvenau tarsi laidotuves. Patyriau didelį stresą ir depresiją. Tik turėjau dar viltį — radioterapiją. Ne veltui sakoma, kad viltis miršta paskutinė. Žinojau, kad turiu kovoti ir veikti. Kelios dienos prieš mirtį ir net tą pačią mirties dieną jis V. Antonovas mane stengėsi nuteikti, kad turiu gyventi dėl vaikų ir nepasiduoti. Vidas man vis sakė, kad turiu gyventi ir rūpintis vaikais. Visi žmonės patiria tų netekčių savo gyvenimuose ir aš netikiu, kad būna svetimas skausmas.

Išgyvena visi, todėl turiu išgyventi ir aš. Jei eičiau verkdama ir kaukčiau, kaip jaustųsi vaikai? Juk juos tik išgąsdinčiau.

Netikiu tuo apsimestiniu lieknėjimo rimai.

Facebook draugaukime

Ji sako, kad svarbiausia dabar yra išgyventi sunkiausią laikotarpį ir, kaip kiekvienam, kurį paliečia netektis, sulaukti palaikančio žodžio. Man daugiau dėl nieko neskauda. Tik sunku, kai Vidas komentaruose vis dar vadinamas žmogžudžiu, kitais baisiais žodžiais.

Mano vyras nėra nužudęs nė vieno žmogaus.

lieknėjimo rimai

Jis vis dar kaltinamas nebūtais riebalų degintojas menopauzės metu, kai jau daugiau nei dvidešimt metų nė vieno nusikaltimo nebuvo padaręs. Dar jam esant gyvam aš buvau kalta už jo nusikaltimus ir kitus nebūtus dalykus. Jis ugniagesiu dirbo, sporto srityje turi nemažai pasiekimų, bet kažkodėl prisimenami tik blogi darbai ir blogi dalykai.

Tikrai nesuprantu, kodėl taip yra.

lieknėjimo rimai

Išmokau nebereaguoti, nes žmonės yra pikti ir tik išsilieja ant kitų. Aš jau anksčiau visiems atrodžiau kvailai.

Sekite mus:

Gyvenau su gerokai vyresniu žmogumi, nors žmonės nei žinojo, kaip mes gyvenome iš tiesų, nei pažįsta mane. Girdėdama tokias kalbas aš jau užsigrūdinau. Antonovienė sako, jog prieš kelerius metus pradėjusi lieknėti ir sportuoti taip pat sulaukė daugybės komentarų, jog neva tik gražinasi, tačiau iš tiesų, kaip sako ji pati, jau prieš trejus metus tam buvo visiškai kita priežastis.

Supratau, kad turiu greitai sustiprėti. Negalvojau, kad mirs, bet mačiau, kad silpsta.

lieknėjimo rimai

Tai, kad rūpintis namais teks man, supratau po jo infarkto. Tai buvo priežastis sportuoti, lieknėti.

lieknėjimo rimai

Žmonės nematė, kaip aš nešdavau didžiulius maišus su maistu vaikams. Turėjau sustiprėti, kad galėčiau viskuo rūpintis. Tikrai ne grožis buvo ta priežastis. Anksčiau negalėjau net pagalvoti, kad rankomis bent dešimt kilogramų pakelčiau. Prieš trejus metus supratau, kad jo sveikata silpsta, o prieš tris lieknėjimo rimai gydytojai įspėjo ir mačiau, kad mirtis jau čia pat. Mano mama onkologinėje ligoninėje yra dirbusi. Klausiau jos, kodėl išėjo iš šio darbo. Ji atvirai atsakė, kad tai padarė neapsikentusi žmonių mirčių.

Televizijoje išgarsėjusi R.

Lieknesnė per dvi savaites

Antonovienė sakė, kad yra dėkinga Santaros klinikose dirbusiems medikams ir personalui. Jie atidavė visas jėgas ir darė viską, ką galėjo. Tai — puikūs gydytojai. Sulaukėme ir patarimų, ir palaikymo, ir paaiškinimų. Nemažai palaikymo ji sulaukia ir socialiniuose tinkluose.

Nuorodos kopijavimas

Palaikymo žodžius jai siunčia net ir nepažįstami žmonės. Tai Rima ypač vertina. Gali nusipirkti vaistų, bet meilės vis tiek negausi. Antonovas sirgo iš pirmosios į lieknėjimo rimai stadiją pereinančia limfoma, t. Taip pat sirgo cukriniu diabetu.

Pranešti klaidą

Anksčiau Vidas dirbo lieknėjimo rimai, naru gelbėtoju ir asmeniniu treneriu. Vyras buvo oficialiai pripažintas vyriausiu Europoje tėvu. Sakė, kad, paniręs į meditaciją, beveik nustodavo kvėpuoti. Lieknėjimo rimai metu lytinė energija transformuojasi į intelektą, todėl Vidas buvo be galo protingas ir lieknėjimo rimai. Meditacijos metu jis tvirtino kvėpuojantis kaulais.

Pažinti iš arčiau šį įvairiai vertintą žmogų galėjo režisierius Maratas Sargsyanas, jis ne tik sukūrė filmą apie vieną įdomiausių Sovietų Sąjungos nusikaltėlių, bet ir su juo palaikė ryšį iki pat jo mirties.

Tiesa, pašnekovas ne kartą pabrėžė, kad Vido negalima vertinti vienapusiškai — jis buvo kraštutinumų kupina asmenybė.

Palaikėme ryšį. Kartais užsukdavau pas jį, kai važiuodavau pro šalį ir jei būdavau netoli Šiaulių. Užsukdavau neskambinęs.

lieknėjimo rimai

Kuriant filmą su juo ir jo šeima bendravome apie trejus metus. Žinią apie tai, kad V. Antonovas serga sunkia liga, Maratas sužinojo iš kolegos. Tai išgirdęs režisierius nedvejodamas jį aplankė.

Man atrodė nesuvokiama, kaip Vidas gali sirgti, nes jis visada atrodė stiprus sveikuolis.

Mano lieknėjimo istorija Archives - duziedeliai.lt

Nuvažiavęs pamačiau jį. Jis buvo silpnas. Vidas net apsiverkė pamatęs mane. Jis jau sunkiai atsikeldavo iš lovos.

Svarbi informacija