Lieknėjantys anekdotai. Šiandien VE.lt skaitykite

duziedeliai.lt | Laikas lieknėti

Nes esi sotus meile.

Įrodyta moksliškai: tai padeda lieknėti!

Kalorijas suėda minys apie JĮ, bet kūnui gi reikia energijos. Ką valgyti? Įsimylėjusios moterys lieknėja greičiau nei vyrai. Jiems kaip tik padidėja apetitas. Prisiminiau anekdotą. Jaunikio motinai labai nepatiko, kad sūnus taip greitai nusprendė merginą vesti prie altoriaus. Kuo gyvi būsit?

Komentarai | Iškrovos dienos: padeda lieknėti ir išsivalyti organizmą | duziedeliai.lt

Būsimoji marti nugirdo šį pokalbį. Po vestuvių prasideda jaunos šeimos gyvenimas.

lieknėjantys anekdotai numesti tiek svorio per 3 savaites

Vyras grįžta iš darbo ir mato - ogi nuoga žmona sėdi ant radiatoriaus. Su tokia meilės dieta ilgai netempsi, kad ir kokie karšti jausmai būtų.

O vyrų apetitas ne sumažėja, o atvirkščiai - padidėja! Taigi, kad širdžiai plakant meilės ritmu neužmirštume ir skrandžio, siūlau vasarinį įsimylėjėlių meniu.

Sveiki, pasaulio vilkaviškiečiai!

Persūdei, vadinasi, įsimylėjai? Manoma, kad įsimylėjėliai yra linkę persūdyti maistą.

lieknėjantys anekdotai kaip numesti svorio 68 metu

Tai netiesa. Mokslininkai neseniai išsiaiškino, kaip susiję jausmai ir druska. Žmonės, kurių širdį pervėrė Amūro strėlės, kitaip jaučią maisto skonį: sūrus maistas jiems sūresnis. Taip yra todėl, kad hormonų veikiamas, įsimylėjėlio liežuvis tampa jautresnis, tiksliau, jautresni yra liežuvio šoniniai receptoriai, kurie yra atsakingi už sūdyto maisto skonį. Kuo labiau žmogus įsimylėjęs, tuo stipriau keičiasi jo skonio pojūčiai. Štai kodėl įsimylėjusiems atrodo, kad maistas yra persūdytas.

Žiūrint ką veda ar dailų užpakaliuką ir papus ar visgi yra kitų dalykų, nusveriančių išvaizdą: bendri tikslai, panaši pasaulėžiūra, pomėgiai, vienas kito papildymas, o gal dieviškas kulinarinis talentas

Tiesa, mokslininkai ramina - skonio savybės paaštrėja ne visam laikui. Vėliau organizmas susitvarko su stresine situacija ir grįžta prie įprasto skonio pajautimo. Meilės jausmui šie skonio svyravimai neturi jokios įtakos Dribsniai pakelia nuotaiką Nedidelės britų kompanijos, gaminančios sausus pusryčius, vadovybė buvo susirūpinusi dėl netikėtai padidėjusių jų gaminamų dribsnių pardavimų Jamaikoje. Greiatai paaiškėjo ir populiarumo priežastis: pasklido gandas, jog šie sausi pusryčiai gerina potenciją.

Vyrai lapnojo dribsnius su alumi ir pienu, norėdami padidinti savo seksualines galias. Žinoma, tikėtis, kad sausi pusryčiai sukels meilės geismą, yra kvaila, tačiau įsimylėjusiems tikrai nereikia jų atsisakyti.

Ar verta lieknėti - Puslapis 46 - Kertelė sielai - Forumas

Kaip ir lieknėjantys anekdotai kokiuose grūduose, dribsniuose yra daug B grupės vitaminų, kurie kovoja su stresu ir bloga nuotaika. Tačiau svarbiausia, kad B grupės vitaminai yra atsakingi lieknėjantys anekdotai gilų miegą, kurio taip dažnai trūksta įsimylėjėliams.

lieknėjantys anekdotai Japonijos stiliaus svorio netekimas

Ypač dribsnių turėtų valgyti tie, kurie liūdi dėl lieknėjantys anekdotai meilės. Pasirodo, kad sausi pusryčiai geba pakelti nuotaiką! Mokslininkai atliko tokį eksperimentą: 4 savaites kas rytą dalyviams davė 50 g dribsnių.

Eiti! Štai kaip žinomi žmonės ilsisi ir lieknėja | Žmonėduziedeliai.lt

Jau po savaitės tiriamųjų nuotaika pagerėjo, jų nebekankino baimės bei vienatvės pojūtis. Avokadas suteikia energijos Beje, įsimylėjusios merginos greičiau lieknėja. Tokia buvo britų mokslininkų išvada. Jų nuomone, santuokoje laimingoms ar įsimylėjusioms moterims yra lengviau atsisakyti kaloringų maisto produktų, todėl jos retai skundžiasi dėl svorio problemų.

Lieknėjantys anekdotai atsitinka, nes romantiški jausmai yra stiprus dopamino atsakingas už malonumus ir motyvaciją gamybos stimuliatorius. Be to, įsimylėjusios moterys net nesistengdamos išvengia papildomų kalorijų. Moterys netenka iki 95 kcal per minutę, kai prieš pasimatymą rengiasi ir dažosi.

Ar verta lieknėti

Vyrai tokiais atvejais sudegina ne daugiau kaip 70 kcal. Tam, kad išdrįstų pakviesti potencialų partnerį į pasimatymą, moterys sudegina vidutiniškai apie 95 kcal, o vyrai - Bendraudamos per pasimatymą moterys sudegina 11 kcal per minutę, o vyrukai - tik 3. Bet kai taip meti svorį, energijos juk privalai gauti. Čia pagelbės avokadas. Jis - pats kaloringiausias vaisius pasaulyje, o tam, kad visą naktį gatvelėmis vaikščiotumėte su mylimuoju, jums prireiks energijos.

Pagal maistingumą avokadas prilyginamas neriebiai jautienai.

Vakarienė – nuoga žmona ant radiatoriaus

Be to, šiame vaisiuje yra daug riebiųjų nesočiųjų rūgščių, todėl avokado mėgėjai turi stiprius nervus, sveiką širdį ir stiprų imunitetą, o tai reiškia, kad jiems nebaisūs nei nusivylimai meilėje, nei peršalimai. Šokoladas - tikras meilės saldėsis Šokolade tiesiog apstu biologiškai aktyvių medžiagų, kurios priverčia mūsų smegenis išskirti krūvą hormonų, nuo kurių pajuntame malonumą ir pasitenkinimą.

lieknėjantys anekdotai numesti svorio su kava

Išmanieji actekai, kurie pirmieji sumąstė naudoti šokoladą maistui, žinojo apie šią kakavos pupelių savybę. Todėl prieš apsilankydamas savo hareme, didysis actekų vadas Montesuma išgerdavo net penkis puodelius karšto šokolado! Sako, kad žmonos buvo juo patenkintos, o pats Montesuma jautėsi devintam danguj.

Moterų klubas

Nieko nuostabaus: šokolade yra fenamino  - medžiagos, kuri sukuria įsimylėjimo pojūtį. Stebuklinga pistacijų galia Nuo senų laikų šie riešutėliai buvo laikomi afrodiziakais. Mokslininkai teigia, pistacijos išties turi tokių galių. Pistacijose yra gana nemažai fosforo, o šis mikroelementas gerina spermos kokybę.

Žaliuose riešutuose yra ir folio rūgšties, o ji irgi naudinga lytiniam gyvenimui.

Nė dienos be silkės!

Svarbi informacija