T3 t4 svorio metimui. Įvairūs klausimai - duziedeliai.lt diskusijų forumas

Kaip vartoti L-tiroksiną svorio netekimui ir koks jo šalutinis poveikis - Apklausa May

Taip, iš tiesų, šis vaistas turi galimybę pašalinti papildomus svarus, tačiau Turime prisiminti, kad tai nėra pagrindinis šių hormonų poveikis. Jie vartoja eutiroką, tiretomą, tiroksiną svorio netekimui. Kad būtų pastebimas svorio sumažėjimo poveikis, naudojamos didelės šių vaistų dozės, t.

svorio netekimas Fidžis

Jūs tikriausiai girdėjote apie skydliaukės ligą, pavyzdžiui, difuzinį toksinį gijimą. Kartu su sindromu, tokiu kaip tireotoksikozė. Taigi, valstybė, vartojanti tiroksiną svorio mažinimui, turėtų būti beveik panaši į šia liga sergančio tirotoksikozės būklę.

Koks yra svorio praradimo poveikis? Tai, kad tiroksino perteklius sukelia bazinio metabolizmo padidėjimą, pagreitina visus mainus, įskaitant riebalus. Tuo pačiu metu riebalinis audinys palieka, bet Taigi, prarandama ne tik riebalai, bet ir raumenys, kuriuos sudaro baltymai. Be poveikio metabolizmui, tiroksino perteklius yra širdies raumens toksinas. Jis išeina iš širdies, todėl širdies raumenys įtemptas ir silpnas. Dėl nenutrūkstamo tiroksino naudojimo svorio mažinimui silpnoji širdis gali būti gaunama kartu su liekna figūra, o jei pirmoji yra grįžtama, tada pastaroji nebėra.

Diskutuok šioje temoje!

Kitas šalutinis tiroksino poveikis, be svorio netekimo, yra osteoporozės vystymasis. Tai liga, kuriai būdingas padidėjęs kaulų trapumas, nes tirakino perteklius iš jų nuplauna kalcio. Šioje ligoje kaulai suskaidomi su t3 t4 svorio metimui apkrova, o akretacija pasireiškia labai lėtai.

lieknėti įkvėpimo

Skaitykite osteoporozės kaulų osteoporozę: įvadinį straipsnį. Todėl prieš nusprendžiant drastiškas priemones naudoti tiroksiną svorio netekimui, jūs turite pasverti jo privalumus ir trūkumus. Bet aš esu tikras, kad tai nėra geriausias pasirinkimas numesti svorio. Liekate svorio dėl tiroksino: peržiūros praranda svorį, vartoja vaistą Pateikiame keletą atsiliepimų, kurie prarado svorį arba nepanaudojo L-tiroksino. Esame įsitikinę, kad jie padės jums padaryti galutinį pasirinkimą.

L-tiroksinas nebuvo specialiai skirtas svorio netekimui. Hipotiroidizmas nustatytas.

L-tiroksino naudojimo instrukcijos

Aš turėjau pradėti vartoti šį vaistą. Jis priartėjo prie manęs labai gerai. Su juo hormonų lygis normalizavosi. Matyt, kaip t3 t4 svorio metimui svorio netekties poveikis įvyko. Aš tikrai prarado svorį. Turėdamas 75 kg, aš persikėliau skalės juostą iki 60 kg, o tai atitinka mano aukštį.

Dabar jaučiuosi labai gerai. Bet aš susiejau jį ne tik su svorio kritimu, bet ir su pagrindine problema - bloga liaukos funkcija. Jei turite tą pačią diagnozę, įsitikinkite, kad El-tiroksinas Jums padės, o jei ne - aš patarčiau jums kreiptis į gydytoją, o tada priimti sprendimą - gerti ar negerti! Nenoriu gerti jokio vaisto be endokrinologo atlikto tyrimo ir sveikatos būklės, būtent hipotirozės, poreikio.

• Sukurta temų: 1 Labai gera tema!
  • Kaip vartoti L-tiroksiną svorio netekimui ir koks jo šalutinis poveikis - Apklausa May
  • Jodo svarba ir vėžio bei kitų ligų gydymas jodu Gruodžio 2d.
  • Pasitikrinkime skydliaukę - Temos - Ligos, sveikata, vaistai - duziedeliai.lt

Ypač paprastam svorio praradimui. El tiroksinas naudojamas mažai skydliaukės funkcijai pašalinti. Taigi, jei reikia gydymo, vartokite vaistą! Jei jums buvo suteikta tokia diagnozė, tada jūs galite iš tikrųjų numesti svorį ir, jei skydliaukė yra normalus, tu neturėtum labai atsibusti Stenkitės padidinti natūralaus tiroksino gamybą, plakdami savo kūną.

Tatjana, 43 metai m. Aš nusprendžiau gerti prarasti kilogramus. Skydliaukė puikiai veikia. Teisingai padaugintą vaistą, lėtai išaugo ir lėtai sumažino dozę, ir galiausiai paėmė mikrogramų per dieną. Kaip rezultatas, svorio neveikia.

Pengertian svorio netekimas

Sumažėjo apie 1 kg. Aš negaliu įsivaizduoti, kas gali padėti numesti svorį Panašūs straipsniai dienoraštyje: Kai nei sportas, nei tinkama mityba nepadeda, tada ką numesti svorio, bet taip pat išlaikyti svorį. Ir taip pat nuolatinis jausmas nuovargis, stiprus plaukų slinkimas.

Išlieka tik ekstremalios priemonės. Gera diena Dilyarai! Turiu ciklo problemą ir nutukimą Visi testai buvo atlikti, mano galai. Mano endk sakė, kad tai normalu, viskas normalizuota per 2 savaites. Jis pradėjo mane gąsdinti ir turėjo mesti rūkyti.

Noriu sužinoti savo nuomonę? Ačiū Gera popietė, Dilyara. Prašau pasakyti, ar vartojant 50 mg dozę gydytojo nurodoma hipotiroidizmo dozėgali sukelti nervų sistemos sutrikimus?

Kaip vartoti lieknėjimą

Dilyara, sveiki. Man 58 metai. Aš gyvenu Velse Po to, judėdamas čia, aš jaučiausi silpnas ir prakaituotas Po 30 m. Ciklas pastebimai pasikeitė, jis tapo ilgesnis savaitės intervalais.

Ginekologas bandė man padėti ir primygtinai rekomendavo kontraceptines hormonus Per 36 metus pagimdė sūnų, prarado daug kalcio. Taip pat kilogramai palaipsniui didėjo. Prieš pusantrų metų gydytojas manęs negirdėjo, nes aš rūpestingai maitinosi, užsiėmė kankinimo būdais. Aš nusprendžiau atsisakyti visų procedūrų ir pradėjau rūkyti, o mano džiaugsmui grįžo mano svoris, aš praradau 20 kg!

Tačiau praėjusiais metais gydytojas pastebėjo mano nebuvimą ir labai pakvietė į registrą. Jis kvėpavo iš kraujo tyrimo ir sakė, kad galėčiau t3 t4 svorio metimui, jei aš nevartoju levotroksino. Aš atsisakiau, aš vis dar 58 metai.

Aš vėl pradėjau vartoti vaistą ir nuo m. Balandžio mėn.

Tema Svorio metimas, sveikata ir hormonai - duziedeliai.lt

Iki liepos mėnesio vėl suvartoju 20 kg, o dabar mano svoris yra 90 kg. Kojų, kelio, klubo sąnarių skausmas. Vėlgi grįžo nemiga. Aš valgau kintamą brokolį ir avokadą, todėl viską pavargau. Noriu normalaus duonos, saldaus kavos Ką turėčiau daryti? Sveiki, mano kaip numesti riebalais TSH: 2,84; T4: 1,01; T3: liepos 3 d 2 laipsnio daugiasluoksnis goiteris, gydytojas paskyrė 50 ml L-tiroksino, teigė, kad tai profilaktinė dozė, skirta palaikyti dirginimą, kuris neleidžia susidoroti.

Noriu paklausti jūsų nuomonės apie priėmimo tinkamumą mano kojos patins, aš nežinau, ar tai susiję su skydliaukės, aš visą laiką kovojau su pertekliniu svoriu Sveiki, Dilyara! Ir kaip teisingai apskaičiuoti tiroksino receptą. Savo ligos metu aš atsigavo dvejus metus 30 kg.

Gydytojai sako, kad tai daug.

Straipsniai

Bet tai nėra. Aš pradedu linkęs į tai, kad nepakanka tiroksino. Ačiū Gera diena! Aš valgau teisingai ir truputį, einu į sportą, bet svoris neatsiranda.

Per metus atsigavo 10 kg. Ar turėčiau pradėti vartoti tiroksiną? Sveiki, 23 metai, negimusi gimdymo, nebuvo abortų, kilo sunkus svorio padidėjimas, su kuriuo aš negaliu susidoroti. Maždaug vienerius metus ji vartojo hormoninius kontraceptikus, skirtus spuogų gydymui. Tai buvo taip blogai, kad baigiau trečią paketą ir jį išmetė.

Per ateinančius tris mėnesius aš pradėjau mitybą ir aktyviai užsiėmė fizine prievarta aš beveik grįžau į savo pradinį svorį ir pradėjau jaustis gerai, bet per pusę metų apskritai neturėjau laiko, rugpjūtį jie pasirodė pirmą kartą ir nuo to laiko pradėjo įgyti svoris Nuo gruodžio mėnesio aš turiu reguliarų ciklą ir nuo šio mėnesio aš pradėjau svorio žymiai padidinti, šiais metais įgijau apie 10 kilogramų, spuogai tapo stipresni nei prieš gydymą.

Tuo pačiu metu aš seka dietą ir treniruodamas mažiausiai 4 kartus per savaitę 1,5 val. Sporto salėje, o aš ne sėdimas gyvenimo būdas, bet aš ir toliau priaugti svorio.

Svarbi informacija