Svorio metomektomija, Sekite mus:

Gimdos fibroidai: paplitimas, simptomai, menedžmentas

Skamba gąsdinančiai? Tik nereikia kelti panikos! Sakoma, savo priešą reikia pažinti, tada jis neatrodo toks baisus. Štai 9 dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekviena dailiosios lyties atstovė apie fibromas. Fibromos arba miomos yra vieni labiausiai paplitusių gimdos auglių. Fibromos — tai ne vėžys.

Kokius simptomus sukelia gimdos mioma? Kaip ji gydoma?

Fibromos — tai gerybiniai, vėžio nesukeliantys augliai. Tačiau gimdos fibromos turi panašius simptomus kaip reta vėžio forma, vadinama gimdos sarkoma. Gydytojai neturi patikimo būdo, kaip nustatyti, ar fibroma yra gerybinė ar piktybinė.

svorio netekimo DNS analizė 42 metai ir negali numesti svorio

Jie gali tik pašalinus fibromą, ją ištirti laboratorijoje. Fibromos dažniau kamuoja juodaodes moteris.

Fibromų atsiranda jaunesnėms kitos rasės moterims, jos užauga didesnės ir sukelia stipresnius simptomus. Rizika, kad atsiras fibromų, didesnė moterims, kurios niekada nebuvo nėščios, turi daug antsvorio arba šeimos istorijoje buvo fibromų atvejų.

Daugelis fibromų nesukelia jokių simptomų ir jų nereikia specialiai gydyti. Fibromos reikia gydyti tik tada, kai jos sukelia nemalonius simptomus. Tad jeigu moteris jų turi, jai pakanka reguliariai pasitikrinti pas ginekologą ir stebėti, ar neatsiranda pokyčių. Tačiau nereikia pamiršti, kad visada išlieka nedidelė sarkomos piktybinio naviko rizika. Fibromos yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl atliekama histerektomija gimdos šalinimas.

Kasmet atliekama tūkstančiai operacijų, per kurias dėl fibromų pašalinamos gimdos. Po operacijos moteris lieka nevaisinga. Tai yra sudėtinga operacija, dėlto gydytojai gimdos pašalinimą rekomenduoja tik jei svorio metomektomija yra labai skausmingos ir nepasiduoda kitiems gydymo būdams.

sveiki riebalų deginimo gėrimai montelukast riebalų nuostoliai

Gimdos pašalinimas — ne vienintelė išeitis. Šiandien jau yra daug kitų medicininių terapijų, kurios gali sumažinti arba svorio metomektomija fibromų augimą. Tai gali būti gydymas hormonais, ultragarso terapija arba atliekama miomektomija, kai chirurginiu būdu pašalinama viena arba kelios miomos. Per šią operaciją pašalinamos fibromos miomosbet išsaugoma gimda.

šalutinis poveikis masonas natūralus riebalų degintojas koji riebalų degintojas uzeti

Simptomus gali sumažinti arba panaikinti ibuprofenas, kontraceptinės tabletės, operacija, kai aukšto dažnio radijo bangos sunaikina išvešėjusį audinį.

Vienas dažniausių fibromų simptomų — gausus menstruacijų kraujavimas. Sunkus menstruacijų kraujavimas, kraujo krešuliai menstruacijų metu, kraujavimas tarp menstruacijų, dažnas poreikis šlapintis, pilvo pūtimas ir spazmai, skausmas per lytinius santykius — simptomai, įspėjantys, kad gimdoje gali būti susiformavę gerybinių auglių.

Turint fibromų galima pastoti, tačiau nėštumas gali būti su komplikacijomis. Daugelis moterų, turinčios fibromų, be problemų pastoja ir išnešioja sveiką kūdikį.

Tačiau kartais jos gali sukelti įvairių komplikacijų.

Kokius simptomus sukelia gimdos mioma? Kaip ji gydoma? | duziedeliai.lt

Moksliniai tyrimai parodė, kad kai kurių tipų fibromos gali pakeisti gimdos dydį ir formą ir dėlto moteriai gali būti sunkiau pastoti. Fibromos taip pat siejamos su didesne tikimybe, kad prireiks Cezario svorio metomektomija, nes dėl gerybinių auglių kyla didesnė kraujavimo rizika. Mokslininkai iki šiol nežino tikslios fibromų atsiradimo priežasties. Manoma, kad tam įtakos turi hormonų estrogeno ir progesterono pokyčiai moters organizme, nes šių nepiktybinių auglių labai retai atsiranda iki pirmųjų menstruacijų ir prasidėjus menopauzei.

Laikomasi nuomonės, kad fibromų atsiradimui įtaką daro stresas, netinkama mityba ir aplinkos veiksniai.

Jūsų komentaras Komentarų nėra.

Svarbi informacija