Svorio kokonas

Geriausi vaikai-kokonai naujagimiui: mes pasirenkame patogią lovą mažam

Svorio kokonas, kad mano asmens duomenys būtų naudojami b-a.

svorio kokonas

Kokonas pagamintas iš švelnios organinės medvilnės ir yra skirtas vaikams nuo 3 metų. Komplekte rasite saugaus tvirtinimo elementus. JOKI garantuoja puikų poilsį ir smagų laiko praleidimą.

svorio kokonas

Kabantis kokonas, su integruota tvirtinimo sistema, tai La Siesta gaminių naujiena. Jis ne tik šiuolaikiškai atrodo, bet ir atitinka visus saugumo standartus. Išmani tvirtinimo sistema jau įskaičiuota į gaminio kainą.

svorio kokonas

Bendras ilgis cm Kokono pagrindo skersmuo: 70 cm Minimalus kabinimo aukštis: cm Tinka vaikams nuo 3 metų. Kilmės šalis: Indija Ši detalė leidžia greitai ir saugiai tvirtinti jūsų vaiko kokoną. Saugus suktukas SmartSwiwel Suktukas apsaugo kokoną nuo persisukimo ir dėl to kylančio pavojaus jį suplėšyti, prailgina kokono naudojimo laiką ir atsparumą.

Komplektacijoje: vienvietis arba dvivietis kokonas; 4 m ilgio virvė, prie kurios pritvirtintas metalinis karabinas karabinas tvirtinasi prie sūpynių viršuje esančios kilpos ; aštuonių dalių aliuminio žiedo dalys pamatiniam žiedui sukonstruoti; krepšys kokonui transportuoti. Šios sūpynės yra pritaikytos naudoti ir lauke, tačiau jas svarbu tinkamai prižiūrėti: kiekvieną kartą, norėdami naudotis kokonu, patikrinkite, ar jis ir kabamieji įrenginiai yra geros būklės, nėra jokių plyšimo, nusidėvėjimo ar kitokios žalos žymių; visuomet įsitikinkite, kad virvė tiek prie kokono, tiek prie vietos, prie kurios jį tvirtinsite, yra tvirtai pririšta ir kad kokonas išlaikys reikiamą svorį; niekuomet neviršykite apkrovos ir kabinkite kokoną keliolika centimetrų nuo žemės; niekada nešokinėkite kokone, nenaudokite jo kaip tramplino, ir nesisiūbuokite stipriai, lyg ant sūpynių; visuomet pririškite kokoną, kai juo nesinaudojate, ypač pučiant stipriam vėjui, kad išvengtumėte galimos žalos; galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40 laipsnių šaltame vandenyje. Kontaktai Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra svorio kokonas, nes skelbimo galiojimas pasibaigė. Susiję raktažodžiai.

Suktukas leidžia nesunkiai nuimti Joki ir lengvai reguliuoti jo kabinimo aukštį. Paminkštinti kraštai Papildomai paminkštinti kraštai ne tik malonūs liesti, bet ir mažina gaminio dėvėjimąsi.

Tai šilkverpis. EPA-Eltos nuotr. Šilkinės suknelės ypač mėgstamos moterų, turinčių gundančias kūno dalis.

Skalbimas Vaikų naudojami daiktai turėtų būti lengvai prižiūrimi ir skalbiami. Dėl to pagalvėlę ir tvirtinimo detales lengva atskirti nuo medžiaginės dalies.

svorio kokonas

Jei kabinsite aukščiau, naudokite papildomą virvę. Tvirtinimas JOKI kabinimo taškas turi būti lubose, ant medžio šakos ar sijos. Šiam kokonui reikia nedaug erdvės, tad jis puikiai tiks net labai mažam vaiko kambariui.

svorio kokonas

Nedžiovinkite skalbinių džiovyklėje! Siekdami, kad gaminys ilgiau jums tarnautų, palikite svorio kokonas natūraliai. Nedėkite į džiovyklę.

Gydomoji Meditacija lietuviškai "UGNINĖ ENERGIJA"

Svarbi informacija