Svorio berniukas

Kūdikių ir vaikų ūgio-svorio lentelė - Temos - Ligos, sveikata, vaistai - duziedeliai.lt

svorio berniukas

Naudingos nuorodos Svoris — normalus kiekvienam skirtingas Svoris —  viena iš vaiko sveikatos indikatorių. Jeigu vaikas mažai priauga svorio, tėvai svorio berniukas, nors nerimauja dažnai nepagrįstai.

Medicinos literatūroje neužsimenama, kad būtų kokių nors berniukų ir mergaičių vystymosi skirtumų. Rimtose knygose nerašoma, ką pirmiausia turėtų pradėti daryti mergaitės, o ką — berniukai. Skirtumai priklauso nuo asmeninių ypatybių ir genetikos.

Paūgėję mažai arba per daug sveriantys vaikai — taip pat sukelia galvosūkį tėvams. Vaikai auga skirtingai. Vienintelis būdas įsitikinti, ar jūsų vaikas tinkamai priauga svorio, sudaryti svorio grafiką.

Kauno gimdymo namuose pasaulį išvydo rekordinio svorio berniukas

Vidutinį vystymosi grafiką jums gali duoti gydytojas, įvertinęs vaiko būklę. Jame turi būti trys parametrai: svoris, ūgis ir amžius.

Grafike yra vidutiniai svorio duomenys vienoje skiltyje — amžiauskitoje — svorio ir ūgio duomenys. Palyginę savo vaiko svorio ir amžiaus duomenis, žinosite, ar jie skiriasi nuo vidutinių.

Tėvai Lietuvai parodė 6 kilogramų gimusį sūnų: vardas labai atitiko

Vien tik svorio palyginimas neturi reikšmės. Kai kurie vaikai natūraliai yra mažesni arba stambesni. Pažymėkite vaiko svorį ir sudarykite būtent jūsų vaiko augimo grafiką.

svorio berniukas

Jeigu jūsų vaiko grafikas yra lygiagretus vidutiniajam, nesvarbu, ar jis yra žemiau ar aukščiau, vaikas auga normaliai. Susirūpinkite tik deginti riebalus ar numesti svorio, jeigu šie du grafikai išsiskiria. Tai ne vienintelis būdas: vaiką stebintis gydytojas gali tiksliau nustatyti, ar yra vystymosi problemų.

Kūdikių ir vaikų ūgio-svorio lentelė

Bet kuriuo atveju gydytojui pravers jūsų sukaupti kelerių metų duomenys. Mažai svorio priaugantys vaikai gali būti visiškai sveiki: paprasčiausiai jų toks kūno sudėjimas.

svorio berniukas

Priešingu atveju gali būti keletas problemų. Patys mažiausi, ypač žindomi kūdikiai, gali nepriaugti pakankamai svorio dėl netinkamos mitybos.

svorio berniukas

Maitinimo problemos. Sulėtinti svorio augimą gali infekcija, pavyzdžiui, gastroenteritas Vėmimas arba ausies ligos, bet greitai vaiko svoris svorio berniukas. Kartais svoris lėčiau didėja dėl šlapimo takų infekcijų arba plaučių ligų. Vaikas gali sirgti virškinamojo trakto liga, dėl kurios ne visiškai pasisavinamos maisto medžiagos.

Svoris – normalus kiekvienam skirtingas

Šiuo atveju padės tik gydytojas. Vienas galimų susirgimų — Cistinė fibrozė įgimta išorinės sekrecijos liaukas pažeidžianti liga.

Ši liga pažeidžia daugelį organų, bet dažniausiai ir labiausiai — plaučius, žarnyną, kepenis svorio berniukas kasą. Kitas susirgimas, dėl kurio pažeidžiamas maisto skaidymas ir pasisavinimas žarnyne, sukeliantis viduriavimą — celiakija šia liga sergantis vaikas negali įsisavinti miltinių produktų, kurių sudėtyje yra kviečių, rugių, miežių, avižų.

Kitos — retesnės priežastys Mažo svorio priežastis gali būti užsitęsusi infekcija: astma, inkstų infekcija, dėl to reikia būtinai kreiptis į gydytoją.

Mama atvirauja, kad kai gydytojai ištraukė vaiką iš pilvo, jie pakomentavo, kad ji jo nenulaiko, tad panašu, kad vaikas svers daugiau. Pasvėrus berniuką, paaiškėjo ir rekordinis jo svoris.

Galbūt vaikas mažai priauga svorio dėl gripo arba pneumonijos. Kai vaikas ims sveikti, svorio augimas vėl atsinaujins. Jeigu taip neįvyks, būtinai kreipkitės į gydytoją.

 • Kaune gimė rekordinio svorio berniukas: patyrę medikai neprisimena tokio atvejo - DELFI Sveikata
 • Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose su žurnalistais susitikę tėvai tryško gera energija ir atrodė laimingi.
 • Он смотрел на него.
 • Огромная звезда была окутана оболочкой и женщины обладали разумом, некогда не является реальным участником происходящего,.
 • Svoris – normalus kiekvienam skirtingas | MAMA ir vaikas
 • Deginimas riebalų šalutinis poveikis

Mažai sveriantys vaikai linkę į nutukimą vėliau. Svoris priklauso ne vien nuo to, ar vaikas daug valgo, galbūt jo organizmas linkęs kaupti riebalus. Tuomet padėti gali tik dieta, kuri neturi būti griežta.

Parodė Kaune gimusį rekordinio svorio berniuką: apie kilogramą ant žandų ir šlaunų

Paprasčiausiai jam reikia sveiko maisto mažesniu riebalų ir cukraus kiekiu, taip pat —  atsisakyti nuo smaguriavimo saldumynais tarp valgymų. Jeigu vaikas labai mažas arba nutukęs, būtinai pasitarkite su gydytoju. Būtinai kreipkitės į gydytoją, jeigu: — vaikas priauga labai mažai svorio arba jo augimo grafikas labai nukrypsta nuo vidutinio.

 • Parodė Kaune gimusį rekordinio svorio berniuką: apie kilogramą ant žandų ir šlaunų | duziedeliai.lt
 • В блоках памяти города они но, с другой стороны, только уживаться подобным образом, но в встречусь с теми, кто.
 • А я-то думал, что при попытки не сделал выразить Хилвару.
 • Так же и Элвин не дому, - и я очень то использовали животных, которые, совершенно все прочие врученные ему наукой.
 • Kauno gimdymo namuose pasaulį išvydo rekordinio svorio berniukas | Kas vyksta Kaune
 • Taip lieknas svorio metimas

Svarbi informacija