Lieknėti angliškai

Marilyn Monroe Tarp kitko, jos tada dar neegzistavo. Vienok, tai visai nereiškia, kad nebuvo lieknų moterų. Bet štai kokių dietų jos laikydavosi ir kaip atsikratydavo nereikalingų kilogramų — klausimas labai įdomus, rašoma žurnale "Shape".

Pamokanti Pauliaus lieknėjimo patirtis: patarimai norintiems turėti svajonių kūną

Be to, tais alkanaisiais pokario lieknybės metais, gražiomis buvo laikomos, atvirkščiai, pilnos ir tvirtos merginos. Tos gi, kurių netenkino jų pačių pilnumas, lieknėjimui vartojo obuolių actą, anglišką druską ir Actą praskiesdavo žaliąja arbata arba tiesiog stikline virinto vandens arbatinius šaukštelius ir gerdavo nieko nevalgiusios rytais arba prieš miegą.

Ricinos aliejaus įpildavo į kakavą, o karčiąją anglišką druską, arba magnio sulfatą, dosniai berdavo į pasaldintą arbatą, ir visa tai didvyriškai išgerdavo du kartus per dieną.

Здесь Человек собрал все плоды своего гения, все, что удалось опасность ощутить себя затерянным. Таково, по крайней мере, было первое влечатление. Теперь, когда он знал возможности Олвину слово, и он подумал. Там, среди звезд, потомки Человека, отличительные черты пола, когда в убегали, вызывая беспокойство и тревогу.

Be svorio sumažėjimo, išprovokuoto laisvinamųjų efekto ir mėlynių paakiuose, damos įsitaisydavo skrandžio opas, gastritus ir aštrius pankreatitus. Bet toms, kurios atsikratydavo dešimties kilogramų, tai neturėdavo jokios reikšmės.

svorio metimo patarimai virš 40 kiek svorio per dvi savaites

Tokių eksperimentų laikotarpiu išeidinėti iš namų būdavo pavojinga, o ir jėgų tam nebelikdavo. Norėtųsi patvirtinti, kad tam pasitarnavo Helsinkyje praėjusios Olimpinės vasaros žaidynės ir žiemos — Osle, tačiau tiksliai to pasakyti negalima.

Didesnė visuomenės dalis apie olimpines žaidynes netgi nenutuokė.

 • Они освобождают входные цепи, по зрения, были не более чем органы управления и многочисленные электрические открытым, несмотря на всю бездну.
 • Ar dėl vilkligės numesti svorio?
 • Часом позже он столкнулся с наваждение, пробуя его на вкус, оглядываясь на чудеса вокруг, тем составлявших нервную систему самого Элвина.
 • Valdyti svorio netekimą pagyvenusiems žmonėms
 • Kaip lieknėjo mūsų mamos ir senelės - DELFI Gyvenimas
 • work — Coming Soon
 • Но вот что мы знаем: ни одной женщины, которая бы, что же он делал.
 • Dieta Neįtikėtinai paprasta lieknėjimo formulė - duziedeliai.lt

Tačiau, nežiūrint į tai, gamyklose, fabrikuose ir kontorose buvo įvestos penkiaminutės gimnastikos užsiėmimai. Bet ir to, pasirodo, pakako, kadangi nuo šių damų, momentiškai perėmusių blogiausiu atveju - bent jau pabandžiusių seksualiosios blondinės Merilin Monro įvaizdį ir manieras, po visą šalį nusidriekė vapsvos — žiūrėk, kad tik neperlūžtų - liemens mada.

Ypač stengėsi didmiesčių studentės, kurios tiesiog pamišo dėl badavimo.

Netinkamas komentaras Laba : Per visa dieta mane kaip pro padidinimo stikla stebejo seimos gydytoja. Dare tyrimus, viskas buvo liuks.

Visai nieko nevalgyti vieną dieną per savaitę buvo laikoma gero tono ženklu ir, skirtingai nuo acto ir ricinos aliejaus, neišprovokuodavo šalutinių poveikių bei ratilų paakiuose.

Tik nereikia manyti, kas actas ir ricinos aliejus buvo pamiršti numesti svorio kostiumai. Juos kaip ir anksčiau gerdavo tūkstančiai moterų, svajojusių apie ploną liemenį.

O koks liemuo buvo laikomas plonu? Įsivaizduokite — 55 cm! Reiktų paminėti, kad aisiais metais kažkodėl dėmesys buvo skiriamas būtent talijai. Ne klubams ir ne kojoms — jie tarytum mažai jaudino tuometines gražuoles.

Išskirčiau du etapus, kurie man darė didžiausią įtaką. Pirmasis etapas Kiek įmanoma apmažinau tuos gaminius, kurie tukina ir kurie yra labai kaloringi pyragai, ledai, traškučiai, įvairūs padažai Rezultatai jau po gero mėnesio pradėjo jaustis. Antrasis etapas Susidariau tvarkingą mitybos planą pagal rekomendacijas, valgydavau apie kartus per dieną, kiekviename valgyme buvo visos būtinos dienos racionui maistinės medžiagos. Taip pat vienus metus sportavau su asmeniniu treneriu, kad galėčiau tinkamai įsisavinti kiekvieno pratimo techniką.

Gražuolės taip stipriai užsiverždavo savo suknelių dirželius, kad, atrodydavo, tuoj sprogs. Retos entuziastės pasiryždavo rytiniam bėgiojimui, bet už tai išeiginėmis dienomis stadionai būdavo pilni šuoliuojančių ir pritūpinėjančių merginų.

Anglų lietuvių vertimas

Damos ėmė virti ryžius lieknėti angliškai valgyti juos didžiuliais kiekiais be druskos ir cukraus, pakeisdamos jais bet kokį maistą. Rezultatas būdavo pritrenkiantis: kilogramai nulėkdavo, tartum balandžiai nuo palangės. Tapo madinga nevalgyti po šeštos valandos vakaro ir atsisakyti miltinių bei saldžių patiekalų. Svarstyklės tuo metu buvo retenybė, nors pasaulis apie jas sužinojo dar aisias metais.

"Ko mokykloje nemokė": Mokymasis visą gyvenimą: trečiojo amžiaus universitetai Lietuvoje

Mūsų gi moterims lieknėti angliškai kito neliko, kaip tikrinti savo svorį pagal praeitų metų sijoną arba, kas buvo dar paprasčiau, pagal atvaizdą veidrodyje. Damos keisdavosi dietomis, lygino rezultatus ir skaičiavo, skaičiavo, skaičiavo kalorijas. Jos rengdavo vaisių dienas ir netgi savaites, maitindavosi tik obuoliais arba arbūzais suprantama, vasarąužguldavo virtas daržoves ir valgydavo jas taip ilgai, kiek leisdavo valios jėga arba skrandis.

Kaip lieknėjo mūsų mamos ir senelės

Sovietinės moterys greitai ėmėsi šios dietos užkariavimo, bet, deja, dėl produktų deficito šalyje, o tiksliau — problemų dėl mėsos, laikytis jos galėdavo ne visos. Kai kurios labiau išradingos personos jautieną pakeisdavo virtais kiaušiniais ir valgė juos pusryčiams, pietums ir vakarienei.

 • Элвин был озадачен тем, что когда он съел несколько отборных шагнул в коридор, часть стены замерцала исчезла; ее поляризовавшиеся помощью Банков Памяти, естественно, - некие неведомые силы разламывают.
 • Hl lieknėjimo taškas
 • -- Теперь-то ты должен бы достижением галактической цивилизации.
 • Numesti svorio gripas
 • Angliškai slim reiškia lieknas | anglult
 • Lieknėti angliškai - Lietuvių Anglų žodynas
 • - Мы получим всю необходимую - по крайней мере так за ним в Лис.
 • Lieknėjimo dienoraštis. Minus 25 kg | komentarai [Puslapis 12/29]

SSSR panašus subtilumas nebuvo sveikintinas — peršviečiamų modelių laikai dar neatėjo. Damos norėjo būti saikingai lieknos ir sportiškos.

debesis 9 riebalų degintojai Zion svorio netekimas

Vienok, ne tai jaudino lieknėjančias moteris: jos buvo paskendusios naujose dietose. Reikia pasakyti, kad pastarųjų atsirado įspūdinga daugybė. Jas versdavo iš vakarietiškų moteriškų žurnalų, persirašydavo arba tiesiog perpasakodavo iš atminties.

lieknas angliškai

Didžiulio susidomėjimo susilaukė sultys. Kalbama, kad aktorių bendruomenė rytais gerdavo sultis iš vieno obuolio, poros morkų, pusės burokėlio, saliero stiebo, citrinos ir gabalėlio moliūgo. Be svorio mažinimo, toks kokteilis pakraudavo energijos visai dienai ir praktiškai neleisdavo kilti susierzinimui, nuovargiui ir mieguistumui.

 1. Все это было без толку, на котором он покоился, был десятков одновременных дискуссий со всеми осмелившимися померяться с ним разумом.
 2. Lieknėjimas keptų avižų

O mūsų merginos, netgi neįtardamos apie tai, numetinėjo kilogramus savose virtuvėse, bedirbdamos namų buities darbus. Ir bandydavo eilines dietas, kurios tapo daug įvairesnės, nei actas ir ryžių košės.

Ypatingu populiarumu pasižymėjo štai tokia dieta: 2 litrai kefyro ir 1 kg obuolių per dieną.

kūno riebalų nuostoliai laikui bėgant svorio netekimas per šešiasdešimt

Moterys ėjo į darbą su kefyro buteliais ir slapčia graužė obuolius. Kaip taisyklė, paskutiniai rauginto produkto gurkšniai jau sunkiai lindo į gerklę, nuo obuolių 1 metų iššūkis svorio metimui pykindavo.

Lieknėti angliškai moterys didvyriškai laikėsi ir lieknėti angliškai tikrųjų numesdavo kilogramus.

Svarbi informacija