Lieknos aprangos,

lieknos aprangos

Stiliaus gudrybės lieknoms moterims Nors didelė dalis moterų svajoja apie idealią figūrą be jokių papildomų kilogramų, tos, kurias gamta apdovanojo būtent tokiais privalumais, taip pat susiduria su įvairiausiais iššūkiais — ypač tuomet, kai kalbame apie garderobą. Visgi, egzistuoja kelios taisyklės, padedančios užtikrinti, jog moteriški drabužiai lieknoms damoms leis atrodyti ir jaustis nepriekaištingai — kviečiame su jomis susipažinti!

lieknos aprangos

Venkite vertikalių linijų. Taip, tokie drabužiai moterims yra idealus pasirinkimas toms, kurios svajoja atrodyti lieknesnės, tačiau jeigu Jūsų tikslas yra priešingas, apie vertikaliomis juostelėmis papuoštus rūbus reikėtų pamiršti.

Visgi, jei linijas mėgstate, rinkitės horizontalias: tokie moteriški rūbai sudarys iliuziją, jog Jūsų siluetas yra kiek platesnis nei iš tikrųjų — tai pridės Jums kelis trokštamus kilogramus! Rinkitės ryškesnes spalvas. Ne paslaptis, jog tamsių atspalvių apranga moterims leidžia atrodyti dar plonesnėms, tad tokių drabužių spintoje reikėtų vengti.

Aprangos patarimai obuolio tipo figūrai

Neutralius tonus galima derinti ir su tamsesnėmis spalvomis: toks kontrastas padės sukurti platesnį siluetą. Taip pat nevenkite raštų ir įdomesnių piešinių — turite neribotą laisvę sukurti išskirtinį ir unikalų savo įvaizdį!

lieknos aprangos

Dėvėkite laisvesnio modelio marškinėlius ir palaidines. Laisvesnio stiliaus moteriškos palaidinės ar marškiniai neišryškins Jūsų silueto, todėl galėsite labiau pasitikėti savimi.

Gėdijatės storų blauzdų? Treneris paaiškino, kas veikia blauzdos dydį

Lieknesnio sudėjimo moterims taip pat patartina rinktis tinkamo dydžio drabužius: nei keliais dydžiais per dideli, lieknos aprangos labai aptempti drabužiai nepadės nei atrodyti, nei jaustis geriau, todėl verčiau pirmenybę teikti daugiau pozityvumo suteiksiančiam komfortui. Sluoksniuokite rūbus.

lieknos aprangos

Šis daugeliui situacijų pritaikomas patarimas neapvils ir šį kartą. Jums puikiai tiks moteriški švarkai su palaidinėmis, suknelės su megztiniais ar liemenėmis bei bet kokie kiti sluoksniais dėvimi deriniai, pridedantys Jums daugiau apimtiems. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir pagrindinių sluoksniavimo taisyklių bei pernelyg nepersistengti — nors ir norisi, kad apranga pridėtų papildomų kilogramų, tikriausiai lygiai taip pat svajojate sukurti žavų, dėmesį prikaustantį įvaizdį.

Figūrų tipai

Įsigykite ilgą lieknos aprangos ar suknelę. Jei nemėgstate pabrėžti lieknų savo kojų, jas puikiai užmaskuos ilgos moteriškos suknelės bei sijonai — tokie drabužiai pridės šiek tiek apimties ir lengvai derės tiek prie kasdienės, tiek prie šventinės aprangos.

Nebijokite rūbų, kurių liemuo yra aukštai. Jums netiks platūs nertiniai, plačios apvalios iškirptės, masyvios apykaklės, detalės, pabrėžiančios krūtinę. Netinka plonas vertikaliai dryžuotas audinys, stambūs raštai viršutinėje aprangos dalyje. Privalumai — lieknos rankos ir kojos.

Visgi, jei savo kojomis didžiuojatės, šį patarimą ignoruokite — tuomet Jums kur kas labiau tiks gerokai trumpesnės, tačiau ne mažiau žavingos suknelės! Pritaikiusios šiuos patarimus savo garderobui, lengvai galėsite savo siluetui suteikti šiek tiek apimties. Visgi, nepamirškite, jog Jūsų asmeninis komfortas turėtų išlikti pirmoje vietoje — jei spinduliuosite pasitikėjimu savimi, Jūsų figūros linkiai nebebus tokie aktualūs!

lieknos aprangos

Svarbi informacija