Lieknėjimo mama

lieknėjimo mama
  1. Spausdinti Kiekvienam žinoma tiesa - valgome tam, kad gyventume.
  2. Sudaryti savo dietą gali NordenHealth.
  3. Vo2 riebalų deginimas
  4. Storėti ar lieknėti žindant — ko norėtumėte?
  5. Pirmus mėnesius svoris krito Vaiko susilaukti neplanavome taip greitai, bet sužinoję su vyru, nenustebome.
  6. Prarasti svorio tėtis
  7. Programos vadovo interviu XFM radijui bei išsamus pasakojimas apie tai, kas, kaip ir kodėl.
  8. Gali praleisti priversti mesti svorį

Lieknėjimas ir kūno formavimas Net pačios liekniausios merginos po gimdymo būna nepatenkintos savo figūra. Todėl visos ieško greito ir nekenksmingo būdo, kuris jaunoms mamytėms po gimdymo padėtų sulieknėti.

Kaip žinia, pats paprasčiausias būdas išsiskirti su nereikalingais kilogramais yra mažo kaloringumo dieta arba… badavimas. Tačiau tokie lieknėjimo būdai netinka moteriai, kuri neseniai pagimdė kūdikį. Ir visai neturi reikšmės, ar ji maitina vaikelį krūtimi, ar ne.

Sekite mus:

Šiuo atveju būtina kaupti jėgas, ir organizmas dar apie pusmetį atstatinės jėgas, lieknėjimo mama atimti iš savęs galimybę normaliai maitintis yra labai rizikinga. Tai ką gi tada daryti?

50 metų moteris negali numesti svorio

Iš karto prašosi išeitis — fizinis krūvis. Tačiau ir šiuo lieknėjimo metodu užsiimti netrukus po gimdymo dar ne laikas  Stiprinti pilvo preso negalima pirmąsias savaites po gimdymo — tai gali sukelti kraujavimus iš gimdos.

Navigacija tarp įrašų

Ir apskritai, netgi vidutinis fizinis krūvis gali sumažinti pieno gamybą pas maitinančią mamą. Ką gi daryti, kaip greičiau atgauti fizinę formą, turėtą iki gimdymo? Iš tiesų, labai jaudintis dėl padidėjusio svorio tikrai nereikėtų. Pas daugelį gimdyvių nereikalingi kūno kilogramai be jokių didesnių pastangų ir nekeičiant gyvenimo būdo ištirpsta patys per du tris mėnesius po gimdymo.

Vilnietė programos dalyvio mama pasidalino patirtimi per LRT radiją

Įtakos tam turi ir stresinė situacija — vaikelio gimimas, ypač jei tai pirmagimis — visada sukelia didelį stresą. Žinoma, mažylis lauktas, tačiau jautrios mamos pernelyg jaudinasi dėl mažo žmogučio, dėl ko pas jas gali dingti apetitas, ir kaip to pasekmė — kristi svoris.

Jei prie to pridėti dar ir fizinį aktyvumą — per dieną vidutinė statistinė mama, neturinti jokių pagalbininkų auginant mažylį, prasuka kelis šimtus metrų savo namuose, o ką kalbėti apie pasivaikščiojimus su vaikeliu lauke… Tokie pasivaikščiojimai su kūdikiu lauke taip pat atima nemažai kalorijų.

Krūtimi maitinami kūdikiai retai ramiai miega savo nejudančiuose vežimėliuose.

10kg svorio per mėnesį

O pasivaikščiojimas su kūdikiu netgi vidutiniu žingsniu — tai puikus būdas kovoti su nereikalingais kilogramais. Praėjus porai  mėnesių po gimdymo, jau galima pradėti užsiiminėti paprasta gimnastika.

Lieknėjimo mama įdomu ir linksma tuo užsiimti kartu su mažyliu. Tai taps didžiausiu malonumu jums abiems. Tokiu būdu galima šiek tiek pamankštinti rankų raumenis, pataisyti šiek tiek formą praradusį pilvuką, sustiprinti sėdmenis. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos.

Prenumeruok

Tačiau ir teisinga mityba tikrai nepamaišys. Specialiai pradėti laikytis kokios nors dietos visai nebūtina. Pakanka pašalinti iš raciono didelio kaloringumo produktus.

jwoww svorio purtyti

Beje, daugelis šios grupės produktų ne tik užaugina nereikalingus kilogramus, bet ir neatneša organizmui jokios naudos. O produktų kaloringumo lentelė padės jums išskirti maistą, kuris neleidžia susigrąžinti lieknėjimo mama kūno linijų.

taikos sveikatos praradimas visam gyvenimui

Tokiu būdu, eidamos į parduotuvę, jūs tikrai žinosite, ką reikia pirkti, o ko ne. Išsiugdykite gerą taisyklę — dar prieš eidamos į parduotuvę iš anksto susidarykite būtinų maisto produktų sąrašą. Juk dažnai pasitaiko, jog mes prisirenkame daug įvairių maisto produktų ir, kad jie nesugestų, esame priverstos juos greitai suvartoti — štai jums ir papildomi kilogramai. Todėl kruopščiai planuokite dienos meniu savo šeimai.

Programos vadovo interviu XFM radijui bei išsamus pasakojimas apie tai, kas, kaip ir kodėl.

O apie pusfabrikačius geriau apskritai pamiršti. Mat koldūnai, virtiniai, pica — visi miltiniai produktai turi didelį kalorijų kiekį ir labai mažai organizmui naudingų medžiagų.

Please follow and like us: Dienos kalorijų normos skaičiuoklė Raktažodžiai.

Svarbi informacija