Lieknėjimo logotipas

lieknėjimo logotipas

Paslaugos Talasoterapija — fizioterapija, kuriai naudojami jūros produktai, šiuo atveju tai — įvyniojimas dumbliais.

lieknėjimo logotipas

Dumbliose yra unikalus mikroelementų rinkinys, kuris gali prasiskverbti į visus odos sluoksnius. Padidindami riebalų skaidymąsi iš poodinių parduotuvių, jie idealiai tinka kūno linijų formavimui. Be to, talasoterapijoje naudojami dumbliai pagerina mikrocirkuliaciją, prisidedant prie ląstelių atliekų produktų pašalinimo ir skysčių pertekliaus nutekėjimo.

lieknėjimo logotipas

Kaip gali padėti įvyniojimas dumbliais? Pagerinti medžiagų apykaitos procesus, skatinti ląstelių atsinaujinimą, prisotinti giliuosius odos sluoksnius naudingosiomis medžiagomis.

lieknėjimo logotipas

Visa tai teigiamai veikia jos išvaizdą. Dėl galimybės sustiprinti kraujagyslių sieneles ir jų išsiplėtimą, dabar taip populiarūs jūros lieknėjimo logotipas įvyniojimai gali būti naudojami net kovojant su kraujagyslių ligomis. Talasoterapijos procedūra efektyvi ir neskausminga norint numesti svorio.

lieknėjimo logotipas

Įvyniojimai taip pat tinka pašalinti celiulitą, pūlinį ir lėtinį nuovargį. Unikali terapinė ir kosmetologinė technika nepaprastai stangrina odą, normalizuoja kraujotaką, limfos tekėjimą ir medžiagų apykaitą.

Procedūros metu vyksta prisotinimas naudingomis medžiagomis — mineralais, vitaminais ir mikroelementais. Tuo pačiu metu sustiprinami metaboliniai procesai epidermio sluoksnyje.

lieknėjimo logotipas

Oda giliai išvaloma ir tampa elastinga. Įvyniojimai visapusiškai atjaunina kūną. Metodas yra visiškai saugus, nes jame naudojamos kaukės ir natūralių ingredientų, jūros dumblių-rudadumblių ir gumbų kompozicijos.

Grupė mišri.

Svarbi informacija