Lieknėjimo franšizė

lieknėjimo franšizė

Antradienis Hiperkonkurencingoje grožio ir sveikatos industrijoje lengva nėra net ir tarptautiniams tinklams, šalyje jau užėmusiems nemažą rinkos dalį. Konkuruoti kartais tenka net ir su to paties prekės ženklo salonais.

prarasti riebalus per trumpą laiką

Nuo metų kaimyninės Lenkijos tinklas Lietuvoje veikia franšizės pagrindu. Per šį solidų veiklos laikotarpį lieknėjimo franšizė jau ir nemažai salonų uždarymų, ir perpardavimų.

Mano verslo istorija Norvegijoje: nenorėjau visą gyvenimą valyti

Šiuo metu Lietuvoje, oficialaus tinklalapio duomenimis, veikia 24 salonai, kurie įkurti tiek didžiuosiuose, tiek ir mažuosiuose miestuose.

Didelių fizinių pastangų nereikalaujančios procedūros ilgai netrukus buvo pamėgtos šalies moterų ir tapo tarsi tramplynu sveikos gyvensenos link. Buvau sužavėta, patikėjau, kad tai išties perspektyvu, pradėjau domėtis rinka.

Esą dėl susiklosčiusių šeimyninių aplinkybių.

duziedeliai.lt - Roll SPA limfodrenažinis masažas - lieknėjimas be pastangų

Ryžausi startuoti. Net Oslo centre rastumėte.

svorio netekimas tarptautinis

Man tai buvo tarsi pasitikėjimo ša technika signalas, mat, norvegai iš tiesų labai mažai priima importuotų prekių ar paslaugų, jie labai atsargūs, orientuoti į vietinės kilmės verslus, — dėsto ji. Drazdauskienė taipogi ryžosi startuoti. Moteris atvirauja, kad tai tapo ir jos grįžimo į Lietuvą esmine priežastimi.

Lieknėjimo kapsulės - Lida

Įdomu tai, kad studijos kūrimo stadijoje R. Drazdauskienė dar tebegyveno Norvegijoje, viską tvarkė nuotoliniu būdu ir, tik likus pusei mėnesio iki studijos atidarymo, grįžo.

Studijos įkūrėja sako, kad didelių biurokratinių trukdžių, kuriant verslą nuotoliniu būdu, nekilo.

svorio metimas trauktis montreal

Abi verslininkės teigia, kad daugiausia dėmesio iš franšizės davėjo būstinės ir atstovo regione susilaukė būtent verslo pradžioje — nuo pat konsultacijų ir mokymų, kaip tinkamai vesti užsiėmimus, iki patarimų, kaip valdyti verslą. Franšizės davėjas tikina, investicijų grąžos gavėjai gali tikėtis po 8—10 veiklos mėnesių.

  1. Į Lietuvą atvežė inovatyvų sporto metodą
  2. Lieknėjimo kapsulės - Lida | duziedeliai.lt
  3. Rašant numesti svorio
  4. turet skelbimai - duziedeliai.lt
  5. Kaip numesti svorio japonų kalba

Visgi abi verslininkės neslepia, kad kol kas pinigų srautai dar nėra stabilūs — vieną mėnesį geriau, kitą — šiek tiek blogiau. Nors galbūt ir neatitinka optimistinių davėjo prognozių, tačiau, ko gero, nereikia stebėtis, kai verslas gyvuoja dar trumpą laikotarpį.

Mano verslo istorija Norvegijoje: nenorėjau visą gyvenimą valyti - DELFI Pilietis

Judėjimą link greitesnio investicijų atsipirkimo stabdo dar ir karo sąlygos rinkoje. Tačiau žmonėms, lieknėjimo franšizė susipažinusiems su mūsų aparatais, tai, ar jis medinis, ar lieknėjimo franšizė, mažai ką sako. Dėl to konkuravimas kokybe, mano galva, neretai lemia mažiau, nei konkuravimas kaina.

geriausi moterų svorio metimo patarimai

Pasak jų, franšizės gavėjai Lietuvoje nėra įsipareigoję taikyti vienodą kainodarą, rinkodara taip pat nėra centralizuota, net ir salonuose siūlomos paslaugos gali skirtis — kai kurios franšizės gavėjos, pavyzdžiui, papildomai dar yra įsirengusios kosmetologijos kabinetą. Kai kurios konkuruoja kainodara.

deginti riebalus tren

Aš konkuruoju darbo laiku — dirbu 6—21 val. Vilniuje nėra nė vienos taip anksti darbą pradedančios studijos. O labiausiai užimti laikai būtent ir būna ryte, 6—8 val.

Būkite atsargūs: konkuruoti gali tekti net ir su savais

Beje, giliu mano įsitikinimu, žmogus neina į kirpyklą, jis eina pas kirpėją. Čia — lygiai tas pats. Klientas neina į studiją, jis eina pas žmogų. Vengalė atkreipia dėmesį, kad ir klientai šiek tiek pyksta dėl bendros tinklo politikos nebuvimo. Tuomet iškyla papildomų rūpesčių — turi važinėti toliau.

Į Lietuvą atvežė inovatyvų sporto metodą

Visi franšizės gavėjai, natūralu, yra skirtingi. Pirma, tai, kad naujovės ilgai nebūna vienintelėmis rinkoje.

Temos: VadybaVerslo pradžia. Nuotraukos autorius: Indrė Leonavičienė.

Žinoma, galbūt tai — teigiamas dalykas, kadangi byloja apie išties labai paklausią verslo nišą. Tačiau teigiamas tiek, kiek tu kartu su augančia rinka gebi evoliucionuoti. Vadinasi, antra, franšizės gavėjos, veikdamos konkurencingoje aplinkoje, neišvengiamai turi ieškoti arba įvairių būdų, kaip pritraukti klientus, arba praplėsti savo siūlomas paslaugas.

Gali pasirodyti, kad veikla pagal franšizę  — tarsi veikla šiltnamio sąlygomis, kai gali užtikrintai augti. Visgi — net ir lieknėjimo kulniukai pagal franšizę turi intensyviai dirbti.

Roll SPA limfodrenažinis masažas - lieknėjimas be pastangų

Taip neatsitinka. Tu supranti — reikia pakviesti šimtą žmonių, kas parduotum vieną abonementą. Atrodytų, realybė — skaudi. Tačiau stebi, darai išvadas, augi, domiesi kitų patirtimis, tobulėji. O franšizės tinkle — patirčių gausybė, tad mokytis išties labai patogu. Šiuo metu būtent daugiausia ir galvoju apie tai, ką galėsiu pasiūlyti naujo klientams. Klientų reikalavimai vis labiau auga, tad turiu augti ir aš.

Svarbi informacija