Lieknėjimo bendruomenė

lieknėjimo bendruomenė

lieknėjimo bendruomenė beždžionė praranda svorį

Taip pat daug kas patyrė kartėlį, kai užlipus ant svarstyklių tenka nusivilti. Mesti svorį galime sunkiai arba lengvai.

Norint pasilengvinti savo kelionę į dailesnias kūno linijas daug nereikia — subalansuotos mitybos, fizinio aktyvumo ir bendruomenės. Būtent paskutinis punktas, bendruomenė, dažnai yra užmirštamas ir būtent jis Lieknėjimo ir sveikatingumo centre padeda žmonėms pasiekti lieknėjimo bendruomenė rezultatus.

Apie šiuos tris esminius elementus šiandien ir kalbės Lieknėjimo ir sveikatingumo centro vadovė Lina Smaidrytė. Neįmanoma sulieknėti, jei nepakeisite mitybos įpročių dėl kurių atsirado nepageidaujami kilogramai. Daugelis griebiasi dietų, tačiau dažnai jos sukelia jo-jo efektą ir ilgam neišsprendžia svorio problemų. Kad svorio atsikratytumėte ilgam reikia iš esmės pakeisti mitybos įpročius, požiūrį į maistą ir sveikatą. Kad pasikeistų įpročiai reikia bent 3 savaičių.

Lieknėjant bendruomenėje net ir nepažįstami, nelinkę bendrauti žmonės mesdami svorį pasiekia geresnių rezultatų, nei prieš tai lieknėjus pavieniui. Žmones, ypač moteris labai motyvuoja grupė, kuri kartu siekia vieno tikslo, supranta ir palaiko. Nusprendus lieknėti labai svarbu nelaikyti to paslaptyje.

lieknėjimo bendruomenė geriausi patarimai dėl svorio metimo vyrams

Tačiau net ir artimiausi žmonės gali turėti savų problemų ir tiesiog išklausyti. Atėjus į bendruomenę, kurioje visi turi tą patį tikslą, viskas tampa lengviau.

Svarbūs lieknėjimo patarimai kiekvienam

Tada galima ne tik išsipasakoti, bet ir sulaukti patarimų. Atsiranda abipusis viena kitos palaikymas svorio metimo kelionėje.

lieknėjimo bendruomenė penguinz0 svorio netekimas

Sveikos gyvensenos specialistas, treneris Dainius Vyšniauskas pastebi, kad kai kurie žmonės žino ką reikia daryti sportuojant namuose. Tačiau kad ir kiek besistengtų, atėję į grupinius užsiėmimus žmonės sako, kad vien atėję į lieknėjimo grupę geriau jaučiasi: yra labiau nusiteikę judėti, turi daugiau motyvacijos ir labiau stengiasi.

Atsiradus daugiau motyvacijos lieknėjimas taip pat tampa lengvesnis. Numetama daugiau svorio per trumpesnį laiką.

lieknėjimo bendruomenė Wisconsin svorio netekimas

Kartais metantys svorį kartu žmonės tampa draugais. Tuo lieknėjimo bendruomenė pats svorio metimas iš sunkios prievolės tampa natūraliu iššūkiu, kurio siekiama kartu. O pasiekus užsibrėžtą tikslą ir numetus papildomus kilogramus norimą svorį yra lengviau išlaikyti esant geroje kompanijoje.

lieknėjimo bendruomenė reikia lieknėti per 3 savaites

Dvi dalyvės lažinosi, kad jei viena iš jų per kelis mėnesius numes 20 kg, kita jai iškeps sveiką tortą. Lažybų tikslas buvo pasiektas, 20 kg numesti, tortas iškeptas ir suvalgytas.

  1. Kokį svorį prarandi sirgdamas
  2. Tai programa skirta pagerinti savo savijautą, fizinę būklę, susiformuoti teigiamus sporto bei mitybos įpročius per 10 savaičių laikotarpį.

Žinoma, nėra neįmanoma numesti svorio vienam. Pasitaiko atvejų, kai numetama labai daug svorio. Iš esmės viską galime padaryti patys jeigu labai to norime, net ir pastatyti namą.

  • Riebalų nuostoliai per pastaruosius 10 svarų
  • Daugeliui šie žodžiai siejasi su badavimu, neskaniu, prėsku maistu, savęs varžymu ir kančia.
  • Mityba, sportas ir bendruomenė - trys esminiai dalykai reikalingi lieknėjimui - Lieknėjimo centras

Numesti svorio, kai valgau daugiau tuo bendruomenė ir skiriasi, kartu yra lengviau.

Svarbi informacija