Lieknėjimas linksminantis. N. Bunkė atsikratė 6 kilogramų: negaliu leisti sau būti apkūni

lieknėjimas linksminantis

Spausdinti Natalija Bunkė Asmeninio archyvo nuotr.

lieknėjimas linksminantis svorio netekimas kelia pagyvenusiems žmonėms

Dainininkė Natalija Bunkė džiaugiasi ne tik meile, bet ir puikia figūra. Moteris išbandė žvaigždžių numylėtą dietą ir atsikratė 6 kilogramų.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Šiemet situacija pasikeitė… — Kokia buvo motyvacija sulieknėti būtent dabar? Atrodo, tik 6 kilogramai, bet man tai buvo nepriimtina.

lieknėjimas linksminantis būdų numesti svorio per 1 mėnesį

Esu scenos žmogus ir negaliu leisti sau būti apkūni! Nutariau pasakyti STOP svorio augimui ir pagaliau sutvarkyti savo mitybą padedant profesionalams.

lieknėjimas linksminantis chuck bass svorio netekimas

Stokholmo dietą dabar lieknėjimas linksminantis žino visi, ar ne!? Iš pradžių buvo neįprasta, tačiau palaipsniui programa tapo teigiama priklausomybe.

Sveikata Natūralūs būdai, padedantys lieknėti Jeigu manote, kad jokie natūralūs ir tyri preparatai negali padėti sulieknėti, tai labai klystate.

Kiekvieną dieną nereikia valgyti to paties, anaiptol — receptai buvo įvairūs, o būtiniausi produktai lengvai prieinami bet kurioje parduotuvėje. Manau, taip turėtų maitintis kiekviena šeima, o ne tik tie, kuriems reikia mesti svorį! Iš viso numečiau 6 kilogramus ir visiškai nebeturiu viršsvorio!

lieknėjimas linksminantis riebalai numesti svorio

Pojūtis fantastiškas ir man labai patinka tai, ką matau veidrodyje. Šis metodas yra prieinamas visiems, todėl nereikia atidėti svajonės apie liekną kūną rytojui!

Svarbi informacija