Liekna tauta

Apie nuodėmę „tenkintis mažu“, arba Cepelinas – lietuvių tautos priešas | duziedeliai.lt
Gal išties daug žmonių serga arba gyvena trumpiau negu galėtų, nes valgo per daug? Tauta ©  Shutterstock Pasaulyje egzistuoja vieta, kur žmonės vidutiniškai gyvena — metų.

Tai detalus ir paprastas vadovas imtis pokyčių ir keisti įpročius jau dabar. Ji viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo kalbėti apie tai, jog norint sulieknėti reikia pradėti sočiai valgyti, todėl ir šioje knygoje nerasite jokių drastiškų badavimo pasiūlymų.

liekna tauta

Kurpienė žingsnis liekna tauta žingsnio pasakoja apie tai, ką reikės pakeisti, norint pasiekti svorį ir išvaizdą, kuri jus tenkintų ir leistų jaustis sveikiems ir energingiems.

Sekdami autorės patarimais galėsite pagaliau išmokti valdyti savo valgymo įpročius.

Nėra čia ko gėdytis, juk beveik visos yra bent kartą nuo svarstyklių nulipusios su rūškana išraiška veide. Kodėl taip sunku prisiversti laikytis režimo ir kaip apgauti smegenis? Ar būtina tai daryti, kad geriau jaustumeis? Ar apkūni moteris traukia vyro akį taip pat, kaip ir liekna?

Sužinosite, kaip teisingai maitintis, kad nekenktumėte savo kūnui. Šią knygą gali skaityti ir jau išmanantys teisingos mitybos pagrindus, ir tie, kurie nieko apie juos nežino, tačiau nori keisti valgymo įpročius ir jaustis geriau.

Apie nuodėmę „tenkintis mažu“, arba Cepelinas – lietuvių tautos priešas | duziedeliai.lt

Jums neteks stebėti, kaip vėl grįžta sunkiai numestas svoris. Jums daugiau nebereiks kankinti organizmo dietomis ar badavimu.

liekna tauta

Tai bus pokyčiai, kurie liks visam laikui. Vaida Kurpienė pati yra patyrusi, ką reiškia numesti svorį, o po to vėl ir vėl jo priaugti, todėl jos patarimai paremti ir asmenine patirtimi.

liekna tauta

Vaida Kurpienė g. Nuo metų veda kursus grupėms, konsultuoja asmeniškai, rengia mitybos planus, rašo straipsnius ir pasakoja apie sveiką mitybą televizijoje ir radijuje.

Drauge su komanda sudarinėja ir sezoninius mitybos planus.

Tai savotiškos asmeninės receptų knygos su lengvai įgyvendinamais patarimais ir greitai paruošimų patiekalų receptais kiekvienam sezonui.

Svarbi informacija